F2 Otteluohjelma

Hippoliiga 2018-2019

F2/10 Otteluohjelma

Peliryhmät: Jyp A, Jyp B, Jyp C, Jyp D, Diskos A, Diskos B, Jyki Leijonat, Jyki Tiikerit, Urho A, Urho B, Pelikaanit, LKP, Keupa A, Keupa B


(HUOM!)** Kenttä on jaettu kahden F2 ja F1 peliryhmän kanssa, voitte sopia keskenään pelaatteko vain oman ikäryhmän kanssa vastakkain koko jääajan tai sopikaa F2 ja F1 peliryhmien kanssa myös vastakkain pelaamisesta kyseisellä jäävuorolla.

Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
13.10. Buugi 209.10-11.00
Ottelupari 1
Jyp A Diskos A 09.10-11.00 Pelikaanit Urho A
Ottelupari 2
Jyp A Pelikaanit Diskos A Urho A
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3 Jyp A Urho A Pelikaanit Diskos A
11.10-13.00 Ottelupari 1
Jyp B Diskos B 11.10-13.00 Keupa A Urho B
Ottelupari 2 Jyp B Keupa A Diskos B Urho B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3 Jyp B Urho B Diskos B Keupa A
13.10-15.00
Ottelupari 1 Jyp C Jyki Leijonat 13.10-15.00 Keupa B LKP
Ottelupari 2 Jyp C Keupa B Jyki Leijonat LKP
Ottelupari 3 Jyp C LKP Jyki Leijonat Keupa B
BUUGI 1!! 15.00-16.50

Jyp D Jyki Tiikerit 15.00-16.50
(HUOM!**)
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
27.10. Buugi 2
09.10-11.00 Ottelupari 1 Jyki Tiikerit Urho A 09.10-11.00 Jyp C Diskos B
Ottelupari 2 Jyki Tiikerit Jyp C Diskos B Urho A
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3 Jyki Tiikerit Diskos B Jyp C Urho A
11.10-13.00 Ottelupari 1 Pelikaanit Keupa A 11.10-13.00 Jyp D Keupa B
Ottelupari 2 Pelikaanit Jyp D Keupa B Keupa A
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3Pelikaanit Keupa BJyp DKeupa A
13.10-15.00Ottelupari 1Urho BJyp A13.10-15.00LKP Jyp B
Ottelupari 2 Urho B LKP Jyp B Jyp A
Ottelupari 3 Urho B Jyp B LKP Jyp A
BUUGI 1!! 15.00-16.50
Diskos A Jyki Leijonat 15.00-16.50
(HUOM!**)
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
10.11. Buugi 2
09.10-11.00 Ottelupari 1 Urho A Keupa B 09.10-11.00 LKP Jyki Tiikerit
Ottelupari 2 Urho A LKP Jyki Tiikerit Keupa B
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3 Urho A Jyki Tiikerit LKP Keupa B
11.10-13.00 Ottelupari 1 Diskos A Urho B 11.10-13.00 Jyp D Jyp B
Ottelupari 2 Diskos A Jyp D Jyp B Urho B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3 Diskos A Jyp B Jyp D Urho B
13.10-15.00 Ottelupari 1 Diskos B Pelikaanit 13.10-15.00 Jyp A Jyki Leijonat
Ottelupari 2 Diskos B Jyp A Jyki Leijonat Pelikaanit
Ottelupari 3 Diskos B Jyki Leijonat Jyp A Pelikaanit
BUUGI 1!! 15.00-16.50

Jyp C Keupa A 15.00-16.50
(HUOM!**)

Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
24.11. Buugi 2
15.00-16.50
Ottelupari 1
Diskos B Jyp A 15.00-16.50
Jyp D Jyki Tiikerit
Ottelupari 2
Diskos B Jyp D Jyki Tiikerit Jyp A
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Diskos B Jyki Tiikerit Jyp D Jyp A
17.00-18.50
Ottelupari 1
Pelikaanit LKP 17.00-18.50
Keupa A Jyp B
Ottelupari 2
Pelikaanit Keupa A Jyp B LKP
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Pelikaanit Jyp B Keupa A LKP
24.11. Buugi 1
15.10-17.00
Ottelupari 1
Urho B Keupa B 15.10-17.00
!HUOM

17.10-19.00
Ottelupari 1
Jyp C Diskos A 17.10-19.00
Jyki Leijonat Urho A
Ottelupari 2
Jyp C Jyki Leijonat Urho A Diskos A
Ottelupari 3
Jyp C Urho A Jyki Leijonat Diskos A
Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
1.12. Buugi 2
15.00-16.50
Ottelupari 1
Jyp C Pelikaanit 15.00-16.50
Diskos B Keupa B
Ottelupari 2
Jyp C Diskos B Keupa B Pelikaanit
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Jyp C Keupa B Diskos B Pelikaanit
17.00-18.50
Ottelupari 1
Jyp A Jyp B 17.00-18.50
Urho A Jyki Tiikerit
Ottelupari 2
Jyp A Urho A Jyki Tiikerit Jyp B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Jyp A Jyki Tiikerit Urho A Jyp B
1.12. Buugi 1
15.10-17.00
Ottelupari 1
Jyki Leijonat LKP 15.10-17.00
!HUOM

17.10-19.00
Ottelupari 1
Urho B Diskos A 17.10-19.00
Jyp D Keupa A
Ottelupari 2
Urho B Jyp D Keupa A Diskos A
Ottelupari 3
Urho B Keupa A Jyp D Diskos A
Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
8.12. Buugi 2
15.00-16.50
Ottelupari 1
Jyki Leijonat Jyki Tiikerit 15.00-16.50
Keupa A LKP
Ottelupari 2
Jyki Leijonat Keupa A LKP Jyki Tiikerit
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Jyki Leijonat LKP Keupa A Jyki Tiikerit
17.00-18.50
Ottelupari 1
Urho A Urho B 17.00-18.50
Pelikaanit Jyp D
Ottelupari 2
Urho A Pelikaanit Jyp D Urho B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Urho A Jyp D Pelikaanit Urho B
8.12. Buugi 1
15.10-17.00
Ottelupari 1
Jyp A Jyp C 15.10-17.00
!HUOM

17.10-19.00
Ottelupari 1
Diskos A Diskos B 17.10-19.00
Keupa B Jyp B
Ottelupari 2
Diskos A Keupa B Jyp B Diskos B
Ottelupari 3
Diskos A Jyp B Keupa B Diskos B
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
12.1. Palokka 09.00-10.50 Ottelupari 1 Jyp A Jyki Leijonat 09.00-10.50 Urho A Keupa B Huili Jyp G1
Ottelupari 2 Jyp A Urho A Keupa B Jyki Leijonat
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Jyp A Keupa B Urho A Jyki Leijonat
11.10-13.00 Ottelupari 1 Jyp D Jyp B 11.10-13.00 Keupa A Diskos B
Ottelupari 2 Jyp D Keupa A Diskos B Jyp B
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp D Diskos B Keupa A Jyp B
13.20-15.10 Ottelupari 1 Jyki Tiikerit LKP 13.20-15.10 Pelikaanit Jyp C
Ottelupari 2 Jyki Tiikerit Pelikaanit Jyp C LKP
Ottelupari 3 Jyki Tiikerit Jyp C Pelikaanit LKP
15.30-17.20 Ottelupari 1 Urho B Diskos A
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
19.1. Buugi 2 15.00-16.50 Ottelupari 1 Diskos B Pelikaanit 15.00-16.50 Jyp G1 Jyp A Huili Diskos A
Ottelupari 2 Diskos B Jyp G1 Jyp A Pelikaanit
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Diskos B Jyp A Jyp G1 Pelikaanit
17.00-18.50 Ottelupari 1 Keupa A Jyp C 17.00-18.50 Jyki Leijonat LKP
Ottelupari 2 Keupa A Jyki Leijonat
LKP Jyp C
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Keupa A LKP Jyki Leijonat Jyp C
19.1. Buugi 1 15.10-17.00 Ottelupari 1 Urho A Jyki Tiikerit 15.10-17.00
!HUOM
17.10-19.00 Ottelupari 1 Jyp B Jyp D 17.10-19.00 Keupa B Urho B
Ottelupari 2 Jyp B Keupa B Urho B Jyp D
Ottelupari 3 Jyp B Urho B Keupa B Jyp D
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
26.1. Buugi 2 15.00-16.50 Ottelupari 1 Jyp A Jyp D 15.00-16.50 Jyki Tiikerit LKP Huili Jyki Leijonat
Ottelupari 2 Jyp A Jyki Tiikerit LKP Jyp D
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Jyp A LKP Jyki Tiikerit Jyp D
17.00-18.50 Ottelupari 1 Jyp B Urho A 17.00-18.50 Diskos B Keupa A
Ottelupari 2 Jyp B Diskos B Keupa A Urho A
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp B Keupa A Diskos B Urho A
26.1. Buugi 1 15.10-17.00 Ottelupari 1 Jyp G1 Diskos A 15.10-17.00
!HUOM
17.10-19.00 Ottelupari 1 Jyp C Pelikaanit 17.10-19.00 Urho B Keupa B
Ottelupari 2 Jyp C Urho B Keupa B Pelikaanit
Ottelupari 3 Jyp C Keupa B Urho B Pelikaanit
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
9.2. Buugi 2 15.00-16.50 Ottelupari 1 Jyp D Jyp C Keupa A LKP Huili Pelikaanit
Ottelupari 2 Jyp D Keupa A LKP Jyp C
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Jyp D LKP Keupa A Jyp C
17.00-18.50 Ottelupari 1 Jyp B Jyp G1 Urho B Jyki Tiikerit
Ottelupari 2 Jyp B Urho B Jyki TiikeritJyp G1
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp B Jyki Tiikerit Urho B Jyp G1
9.2. Buugi 1 15.10-17.00 Ottelupari 1 Jyki Leijonat Keupa B
!HUOM
17.10-19.00 Ottelupari 1 Jyp A Diskos A Urho A Diskos B
Ottelupari 2 Jyp A Urho A Diskos B Diskos A
Ottelupari 3 Jyp A Diskos B Urho A Diskos A
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
16.2. Vaajakoski teköjää 16.00-17.50 Ottelupari 1 Urho B Pelikaanit Diskos A LKP Huili Keupa A
Ottelupari 2 Urho B Diskos A LKP Pelikaanit
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Urho B LKP Diskos A Pelikaanit
18.00-19.50 Ottelupari 1 Urho A Keupa B Jyp C Diskos B
Ottelupari 2 Urho A Jyp C Diskos B Keupa B
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Urho A Diskos B Jyp C Keupa B
15.10-17.00 Ottelupari 1 Jyp G1 Jyp B Jyki Tiikerit Jyki Leijonat
PALOKKA
tekojää

Ottelupari 2 Jyp G1 Jyki Tiikerit Jyki Leijonat Jyp B
Ottelupari 3 Jyp G1 Jyki Leijonat Jyki Tiikerit Jyp B
17.10-19.00 PALOKKA Jyp A Jyp D
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
2.3. Buugi 2 15.00-16.50 Ottelupari 1 Urho B Jyp G1 Diskos B Keupa A Huili Urho A
Ottelupari 2 Urho B Diskos B Keupa A Jyp G1
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Urho B Keupa A Diskos B Jyp G1
17.00-18.50 Ottelupari 1 Jyp A LKP Jyki Tiikerit Keupa B
Ottelupari 2 Jyp A Jyki Tiikerit Keupa B LKP
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp A Keupa B Jyki Tiikerit LKP
2.3. Buugi 1 15.10-17.00 Ottelupari 1 Jyp B Jyp D
!HUOM
17.10-19.00 Ottelupari 1 Jyp C Jyki Leijonat Diskos A Pelikaanit
Ottelupari 2 Jyp C Diskos A Pelikaanit Jyki Leijonat
Ottelupari 3 Jyp C Pelikaanit Diskos A Jyki Leijonat
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
9.3. Suolahti Ottelupari 1 Pelikaanit Jyp B Diskos A Keupa B Huili Jyp A
Ottelupari 2 Pelikaanit Diskos A Keupa B Jyp B
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Pelikaanit Keupa B Diskos A Jyp B
Ottelupari 1 Urho A Jyki Tiikerit Jyp G1 Keupa A
Ottelupari 2 Urho A Jyp G1 Keupa A Jyki Tiikerit
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Urho A Keupa A Jyp G1 Jyki Tiikerit
Ottelupari 1 Urho B Jyp D LKP Diskos B
Ottelupari 2 Urho B LKP Diskos B Jyp D
Ottelupari 3 Urho B Diskos B LKP Jyp D
Ottelupari 1 Jyp C Jyki Leijonat
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
16.3. Buugi 2 15.00-16.50 Ottelupari 1 Jyp A Jyp C Jyp B Jyp G1 Huili LKP
Ottelupari 2 Jyp A Jyp B Jyp G1 Jyp C
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Jyp A Jyp G1 Jyp B Jyp C
17.00-18.50 Ottelupari 1 Urho A Urho B Keupa A Keupa B
Ottelupari 2 Urho A Keupa A Keupa B Urho B
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Urho A Keupa B Keupa A Urho B
16.3. Buugi 1 15.10-17.00 Ottelupari 1 Jyki Leijonat Jyki Tiikerit
!HUOM
17.10-19.00 Ottelupari 1 Diskos A Diskos B Pelikaanit Jyp D
Ottelupari 2 Diskos A Pelikaanit Jyp D Diskos B
Ottelupari 3 Diskos A Jyp D Pelikaanit Diskos B

Hippoliiga sarjavastaava : Santeri Palsola, p. 044 3466620 Sposti: santtu.palsola@jypjuniorit.fi


   
Lisää uutisia
JYP Juniorit
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat