JYP E1 07 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
24.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Vaasa HH2 Sport Komut - JYP Punainen
24.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3e Tikkakoski JyKi Leijonat - JYP Sininen
24.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Vaasa HH2 Sport Komut - JYP Punainen
23.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3e Keuruu Keupa - JYP Sininen
23.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3f HH1 JYP Musta - S-Kiekko Sininen
23.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3f HH1 JYP Punainen - S-Kiekko Sininen
10.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3e Killeri 1 JYP Sininen - Diskos Punainen
10.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Kokkola (peli 2/2) Hermes Punainen - JYP Musta
10.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Kokkola (peli 1/2) Hermes Punainen - JYP Musta
09.03.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Killeri 1 JYP Punainen - He-Ki Blackhawks
17.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3a Ähtäri KieHa - JYP Punainen
17.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Ähtäri Kieha - JYP Musta
17.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 Diskos Keltainen - JYP Sininen
16.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Killeri 1 JYP Musta - Sport Komut
16.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Killeri 1 JYP Punainen - Sport Komut
10.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3e Killeri 2 JYP Sininen - JyKi Tiikerit
10.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Killeri 1 JYP Musta - KieHa
03.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Seinäjoki 2 (peli 2/2) S-Kiekko Sininen - JYP Musta
03.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Seinäjoki 2 (peli 1/2) S-Kiekko Sininen - JYP Musta
03.02.2019 aluesarja E1 - lohko 3e HH1 JYP Sininen - JyKi Leijonat
27.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Killeri 2 Diskos - JYP Musta
27.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3e Killeri 1 JYP Sininen - Keupa
20.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Unico Areena, Mäki-Passintie 1, 62200 Kauhava He-Ki Blackhawks - JYP Punainen
20.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3e Killeri 2 Diskos Punainen - JYP Sininen
20.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Unico Areena, Mäki-Passintie 1, 62200 Kauhava He-Ki Blackhawks - JYP Punainen
19.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3f HH2 JYP Punainen - Hermes Punainen
19.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3f HH2 JYP Musta - Hermes Punainen
19.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3e HH1 JYP Sininen - Diskos Kelt
13.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3e Tikkakoski Jyki Tiikerit - JYP Sininen
13.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Killeri 2 JYP Punainen - KieHa
13.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3f Killeri 1 JYP Musta - He-Ki Blackhawks
12.01.2019 aluesarja E1 - lohko 3f HH1 JYP Punainen - Diskos
09.12.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Keuruun jäähalli KeuPa HT - JYP Sininen
09.12.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 JYP Musta - Diskos Pun
09.12.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 Diskos Keltainen - JYP Punainen
08.12.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Tikkakoski JyKi Leijonat - JYP Stars
02.12.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 2 Diskos Keltainen - JYP Punainen
02.12.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 JYP Sininen - KeuPa HT
02.12.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 2 JYP Musta - JyKi Leijonat
01.12.2018 aluesarja E1 - lohko 3a HH2 Diskos Punainen - JYP Sininen
25.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 JYP Musta* - Diskos Punainen
25.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 JYP Sininen* - JyKi Leijonat ja JyKi Tiikerit
21.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Buugi 1, Killeri JYP Sininen* - Diskos Keltainen
18.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a HH2 JYP Punainen* - JyKi Leijonat
17.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Keuruu Keupa - JYP Musta*
17.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Tikkakoski JyKi Tiikerit ja JyKi Leijonat - JYP Sininen*
11.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 JYP Sininen - KeuPa HT
11.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Tikkakoski Jyki Tiikerit - JYP Musta
11.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a HH1 JYP Punainen - Jyki Leijonat
04.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a HH1 JYP Punainen* - KeuPa HT
04.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 JYP Musta* - JyKi Tiikerit
03.11.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Tikkakoski JyKi Leijonat - JYP A
28.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 JYP Musta* - Diskos Punainen
28.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Keuruu KeuPa HT - JYP Punainen*
27.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Tikkakosken jäähalli Diskos Punainen - JYP Musta*
27.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Tikkakoski Jyki Tiikerit - JYP Punainen*
21.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a HH1 JYP Punainen - Diskos Punainen
21.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Kilpahalli, Hippos JYP Sininen - Diskos Keltainen
14.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 2 JYP Musta - Jyki Tiikerit
14.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 Diskos Keltainen - JYP Punainen
14.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Keuruun jäähalli, Keuruu KeuPa HT - JYP Sininen
13.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a HH2, Hippos Diskos Punainen - JYP Sininen
07.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a HH2 JYP Musta - Diskos Kelt
07.10.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 2 JYP Punainen - KeuPa HT
30.09.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Keuruun jäähalli KeuPa - JYP Musta
29.09.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Killeri 1 Pelikaanit - JYP Punainen
29.09.2018 aluesarja E1 - lohko 3a Tikkakoski Jyki Tiikerit - JYP Sininen
JYP E1 07
«  Syyskuu   »
Kategoriat