JYP D2 07 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
11.03.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 Buugi 2 Diskos Punainen - JYP Musta
08.03.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 HH2 Diskoa Keltainen - JYP Punainen
07.03.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 HH2 JYP Musta - Hermes Österbotten
07.03.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 HH1 JYP Valkoinen - Hermes Punainen
04.03.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Buugi 1 JYP Valkoinen - Jyp Punainen
01.03.2020 Harjoitusottelut 2019-2020 Killeri, Buugi 1 JYP AA - Diskos AA
16.02.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 HH1 JYP Punainen - JyKi Tiikerit
15.02.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 HH1 JYP Musta - Diskos Punainen
15.02.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Lapua Virkiä Sininen - JYP Valkoinen
09.02.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 Kauhava He-Ki Blackhawks - JYP Musta
09.02.2020 Harjoitusottelut 2019-2020 Killeri, Buugi 2 Diskos AA - JYP AA
09.02.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 Kauhava He-Ki Blackhawks - JYP Musta
08.02.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 HH2 JYP Punainen - Sport Musta
08.02.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 HH1 JYP Musta - Sport Valkoinen
08.02.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 HH1 JYP Musta - Sport Valkoinen
08.02.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Kilpajäähalli JYP Valkoinen - Kraft
02.02.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 HH2 JYP Valkoinen - JyKi Leijonat
01.02.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 HH1 JYP Musta - S-Kiekko Musta
01.02.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 HH2 JYP Punainen - S-Kiekko Sininen
01.02.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 HH1 JYP Musta - S-Kiekko Musta
26.01.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 HH1, kopit 2 ja 4 JYP Valkoinen - KeuPa HT
25.01.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 HH2 (kopit 5 ja 7) JYP Musta - He-Ki Blackhawks
25.01.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Närpiö Kraft - JYP Punainen
19.01.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Buugi 2 JyKi Tiikerit - JYP Valkoinen
18.01.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 Kokkola HH Hermes Österbotten - JYP Musta
18.01.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Kokkola hh Hermes Punainen - JYP Punainen
18.01.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 Kokkola HH Hermes Österbotten - JYP Musta
12.01.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 HH2 Diskos Keltainen - JYP Valkoinen
12.01.2020 D2 AAA jatkosarja, lohko 5 Buugi/Killeri 1 Diskos Punainen - JYP Musta
10.01.2020 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Tikkakoski Jyki Leijonat - JYP Punainen
20.12.2019 Harjoitusottelut 2019-2020 Buugi 2 JYP 07 Tontut - JYP 07 Pukit
14.12.2019 Harjoitusottelut 2019-2020 Buugi 1, kopit 1 ja 3 JYP AA - Jyki AA
14.12.2019 Harjoitusottelut 2019-2020 HH2, kopit 6 ja 8 JYP AAA - Diskos AAA
08.12.2019 D2 AAA, lohko 5 Vaasa Sport Komut - JYP Musta
08.12.2019 D2 AAA, lohko 5 Vaasa Sport Järät - JYP Punainen
08.12.2019 D2 AA, lohko 6b Buugi 1 Jyki Tiikerit - JYP Valkoinen
08.12.2019 D2 AAA, lohko 5 Vaasa Sport Komut - JYP Punainen
08.12.2019 D2 AAA, lohko 5 Vaasa Sport Järät - JYP Musta
07.12.2019 D2 AA, lohko 6b Tikkakoski JYP Valkoinen - Jyki Leijonat
06.12.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 2 JYP Punainen - Diskos Punainen
04.12.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 1 JYP Musta - Diskos Punainen
01.12.2019 D2 AAA, lohko 5 Seinäjoki 2 S-kiekko Musta - JYP Punainen
01.12.2019 D2 AA, lohko 6b HH1 JYP Valkoinen - KeuPa HT
30.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Seinäjoki 2 S-kiekko Musta - JYP Musta
30.11.2019 D2 AA, lohko 6b HH2 JYP Valkoinen - Jyki Leijonat
24.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Kokkola hh Hermes Österbotten - JYP Punainen
24.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Kauhava He-Ki Blackhawks - JYP Musta
24.11.2019 D2 AA, lohko 6b Buugi 1 JYP Valkoinen - Jilves
23.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Kauhava He-Ki Blackhawks - JYP Punainen
23.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Kokkola hh Hermes Österbotten - JYP Musta
23.11.2019 D2 AA, lohko 6b HH2 Diskos Keltainen - JYP Valkoinen
17.11.2019 D2 AA, lohko 6b Buugi 1 Jyki Leijonat - JYP Valkoinen
16.11.2019 D2 AA, lohko 6b HH1 JYP Punainen - JPK Punainen
16.11.2019 D2 AA, lohko 6b Buugi 2 JYP Valkoinen - Jyki Tiikerit
16.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 1 JYP Musta - JPK Punainen
10.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Alajärvi JPK Punainen - JYP Musta
09.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Alajärvi JPK Punainen - JYP Punainen
09.11.2019 D2 AA, lohko 6b Keuruu KeuPa HT - JYP Valkoinen
06.11.2019 Harjoitusottelut 2019-2020 Buugi 1 JYP 07 - JYP 08
05.11.2019 Harjoitusottelut 2019-2020 Buugi 2 JYP 08 - JYP 07
03.11.2019 D2 AA, lohko 6b Jämsä Jilves - JYP Valkoinen
02.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 2 JYP Punainen - Sport Komut
02.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 1 JYP Musta - Sport Järät
02.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 2 JYP Punainen - Sport Järät
02.11.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 1 JYP Musta - Sport Komut
27.10.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 1 JYP Punainen - S-kiekko Musta
27.10.2019 D2 AA, lohko 6b HH1 JYP Valkoinen - Diskos Keltainen
27.10.2019 D2 AAA, lohko 5 Killeri 1 JYP Musta - S-kiekko Musta
26.10.2019 D2 AAA, lohko 5 HH2 JYP Punainen - He-Ki (Kauhava)
26.10.2019 D2 AAA, lohko 5 Tikkakoski JYP Musta - He-Ki Blackhawks
06.10.2019 D2 AAA, lohko 5 Tikkakoski JYP Punainen - Jyp Musta
06.10.2019 D2 AA, lohko 6b HH2 Jyki Tiikerit - JYP Valkoinen
05.10.2019 D2 AA, lohko 6b HH1 JYP Valkoinen - Keupa HT
29.09.2019 D2 AAA, lohko 5 HH2 Diskos Punainen - JYP Punainen
29.09.2019 D2 AA, lohko 6b Buugi 2 JYP Valkoinen - Jilves
28.09.2019 D2 AAA, lohko 5 Tikkakoski Diskos Punainen - JYP Musta
22.09.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 1 JYP Musta - Jyp Punainen
21.09.2019 D2 AA, lohko 6b Buugi 2 Diskos Keltainen - JYP Valkoinen
21.09.2019 D2 AAA, lohko 5 Buugi 1 JYP Punainen - Hermes
21.09.2019 D2 AAA, lohko 5 Tikkakoski JYP Musta - Hermes Österbotten
06.09.2019 Harjoitusottelut 2019-2020 Buugi 2 JYP A - JyKi
14.03.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 TBA S-Kiekko Sininen - JYP Valkoinen
JYP D2 07