JYP E2 09 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
28.9.2019 9:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Karstula Areena Kiva - JYP E2 09
28.9.2019 11:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Suolahden jäähalli Urho punainen - JYP E2 09
29.9.2019 13:10:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH2 Diskos keltainen - JYP E2 09
29.9.2019 14:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Tikkakosken jäähalli Pelikaanit - JYP E2 09
5.10.2019 15:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Tikkakosken jäähalli JYP E2 09 - Pelikaanit
5.10.2019 16:40:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH 2 eli harkkahalli 2 JYP E2 09 - Keupa Ht
19.10.2019 10:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Suolahti Urho Pun. - JYP E2 09
19.10.2019 11:20:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH2 Diskos Pun. - JYP E2 09
19.10.2019 12:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Suolahti Urho sininen - JYP E2 09
19.10.2019 12:50:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH2 Diskos keltainen - JYP E2 09
2.11.2019 10:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 1 Diskos punainen - JYP E2 09
2.11.2019 10:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 2 Diskos sininen - JYP E2 09
2.11.2019 13:55:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 2 Diskos Kelt. - JYP E2 09
2.11.2019 15:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Suolahti Urho sin. - JYP E2 09
3.11.2019 12:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Ähtäri KieHa Pun. - JYP E2 09
9.11.2019 12:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Kilpahalli JYP E2 09 - Urho sininen
9.11.2019 15:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Kilpahalli JYP E2 09 - Urho punainen
16.11.2019 9:35:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 1 JYP E2 09 - Diskos Kelt.
16.11.2019 9:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 2 JYP E2 09 - Diskos sininen
17.11.2019 9:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Suolahti Urho Pun. - JYP E2 09
17.11.2019 12:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 1 JYP E2 09 - KeuPa HT
17.11.2019 14:10:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 1 Diskos sininen - JYP E2 09
17.11.2019 16:40:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 Diskos Kelt. - JYP E2 09
23.11.2019 10:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Tikkakoski Jyki Leijonat - JYP E2 09
23.11.2019 15:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Tikkakoski JYP E2 09 - KieHa punainen
24.11.2019 11:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH2 JYP E2 09 - Urho Sin.
24.11.2019 12:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 2 JYP E2 09 - Diskos punainen
30.11.2019 9:40:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 2 Diskos Sin. - JYP E2 09
30.11.2019 10:55:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 JYP E2 09 - Jyki Leijonat
30.11.2019 11:10:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 2 JYP E2 09 - KiVa
6.12.2019 11:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 2 JYP E2 09 - Diskos keltainen
6.12.2019 11:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 1 JYP E2 09 - Pelikaanit
6.12.2019 13:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Buugi 1 JYP E2 09 - Diskos Pun.
7.12.2019 9:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 JYP valkoinen - JYP E2 09
7.12.2019 9:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 JYP E2 09 - Jyp musta
7.12.2019 9:40:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH2 JYP E2 09 - KieHa Pun.
7.12.2019 12:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Suolahti Urho punainen - JYP E2 09
8.12.2019 11:25:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Kilpahalli JYP E2 09 - KieHa punainen
8.12.2019 14:25:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Tikkakoski JYP E2 09 - Diskos sininen
21.12.2019 14:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 JYP E2 09 - Urho Pun.
11.1.2020 12:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Suolahti Urho punainen - JYP E2 09
12.1.2020 9:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH1 Diskos punainen - JYP E2 09
12.1.2020 13:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 2 Diskos sininen - JYP E2 09
19.1.2020 11:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Ähtäri KieHa punainen - JYP E2 09
19.1.2020 11:20:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 1 JYP E2 09 - Diskos sininen
19.1.2020 12:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH1 JYP E2 09 - KeuPa HT
19.1.2020 13:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH1 JYP E2 09 - Pelikaanit
19.1.2020 15:50:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 JYP E2 09 - Jyki Leijonat
21.1.2020 16:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 1 JYP E2 09 - Diskos punainen
26.1.2020 9:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH1 Diskos keltainen - JYP E2 09
26.1.2020 10:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 JYP E2 09 - APV musta
26.1.2020 12:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Suolahti Urho sininen - JYP E2 09
26.1.2020 14:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Suolahti Urho punainen - JYP E2 09
1.2.2020 17:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 JYP E2 09 - KieHa punainen
8.2.2020 9:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Karstula Kiva - JYP E2 09
8.2.2020 10:20:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 JYP E2 09 - APV musta
8.2.2020 13:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH1 JYP E2 09 - APV musta
8.2.2020 17:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH1 JYP E2 09 - Diskos keltainen
9.2.2020 9:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 JYP E2 09 - Jyki Leijonat
9.2.2020 11:20:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 1 Pelikaanit - JYP E2 09
15.2.2020 11:20:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 Diskos sininen - JYP E2 09
15.2.2020 12:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Alavus APV musta - JYP E2 09
15.2.2020 14:20:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 Diskos punainen - JYP E2 09
15.2.2020 16:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 Diskos keltainen - JYP E2 09
22.2.2020 11:25:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 JYP E2 09 - Diskos punainen
22.2.2020 11:35:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH2 JYP E2 09 - Diskos keltainen
22.2.2020 13:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH1 JYP E2 09 - Diskos sininen
23.2.2020 10:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 JYP E2 09 - Urho sininen
23.2.2020 11:20:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 1 JYP E2 09 - KeuPa HT
23.2.2020 12:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH2 Diskos sininen - JYP E2 09
23.2.2020 14:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Tikkakoski Pelikaanit - JYP E2 09
1.3.2020 11:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Ähtäri KieHa punainen - JYP E2 09
7.3.2020 10:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 Diskos sininen - JYP E2 09
7.3.2020 10:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Tikkakoski Jyki Leijonat - JYP E2 09
7.3.2020 18:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH2 Diskos punainen - JYP E2 09
8.3.2020 10:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d HH1 JYP E2 09 - Diskos sininen
8.3.2020 12:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 1 JYP E2 09 - Kiva
8.3.2020 15:25:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 1 JYP E2 09 - Urho sininen
8.3.2020 16:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a HH1 JYP E2 09 - Jyki Leijonat
15.3.2020 10:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 2 JYP E2 09 - Urho punainen
15.3.2020 11:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Tikkakoski Jyki Leijonat - JYP E2 09
15.3.2020 11:20:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 1 JYP E2 09 - Diskos sininen
15.3.2020 12:00:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Alavus APV musta - JYP E2 09
21.3.2020 10:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Tikkakoski Jyki Leijonat - JYP E2 09
22.3.2020 9:15:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Suolahti Urho sininen - JYP E2 09
22.3.2020 11:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Keuruu KeuPa HT - JYP E2 09
22.3.2020 12:45:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3d Buugi 1 JYP E2 09 - Pelikaanit
22.3.2020 14:30:00 Keskimaan aluesarja E2 lohko 3a Tikkakoski JYP E2 09 - APV musta
JYP E2 09
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829