Kalenteri
Marraskuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
44
 
 
 
 
1
Tapahtuma:18:30 Lipunvienti JYP - TPS liigapelin alussa
Lipunvienti JYP:n liigapelin alussa. Lipunviejä on: Valtteri Piispane
Tapahtuma:18:30 Erätaukoesiintyminen JYP - TPS liigapelissä
Erätaukoesiintymisessä on mukana 10 pelaajaa, 1 maalivahti ja 1 valmentaja. L
2
Harjoitukset:Buugi2
9:20-10:15
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo. 9.20-10.15 Buugi2, Killeri
3
45
4
5
Harjoitukset:Minihalli
18:15-19:30
Jääharjoitus+oheinen
Jääharjoitus klo.18:15-18:55 Minihalli
Harjoitukset:Minihalli
18:15-19:35
Jääharjoitus+oheinen
Oheinen klo.18:15- 18:40 Kilpahallin käytäväJääharjoitus klo.18:55- 19
Harjoitukset:Minihalli
18:55-20:15
Jääharjoitus+oheinen
Oheinen klo.18:55- 19:20 Kilpahallin käytävä
6
Harjoitukset:Buugi1 (PH1)
15:40-17:10
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo. 15.40-17.10 Buugi1, Killeri
7
8
Harjoitukset:HH1
17:40-18:30
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo. 17:40-18:30 Harjoitushalli 1, Hippos
9
Peli:Buugi 2
15:00-16:50
JYP JYP D-Diskos Devils
JYP D: Lehikoinen Aku, Friman Leevi, Puurula Kasper, Väisänen Jere, Kuusisto
Peli:Buugi 1
15:10-17:00
JYP JYP F (10-sarja)-Urho, Keupa B, JyKi Leijonat
JYP F (10-sarja): Mäkinen Elias, Jermoranta Leon, Vertanen Eelis, Jetsu Peetu
Peli:Buugi 2
17:00-18:50
JYP JYP A-JyKi, JYP E, Diskos Panthers
JYP A: Ollonen Ville, Kauno Aatu, Auvila Antton, Nieminen Julius, Palviainen
Peli:Buugi 2
17:00-18:50
JYP JYP E-Diskos Panthers, JYP A, JyKi
JYP E: Kurtti Marius, Wiklund Viska, Kupsala Hannes, Autio Oskari, Ranta Alek
Peli:Buugi 1
17:10-19:00
JYP JYP B-LKP, JYP C, Diskos Stars
JYP B: Raitonen Luca, Aaltonen Roope, Kylmälahti Patrick, Nieminen Eelis, Rat
Peli:Buugi 1
17:10-19:00
JYP JYP C-Diskos Stars, JYP B, LKP
JYP C: Rasi Vili, Suovirta Viivi, Mäntynen Taavi, Juujärvi Aamos, Olli Rasmus
10
Harjoitukset:Buugi1
13:40-14:50
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo.13.40-14.50 Buugi1, Killeri
46
11
Harjoitukset:Minihalli
17:20-18:00
MV-harjoitus
Maalivahtiharjoituksiin saavat osallistua kaikki kyseisellä viikolla maalivah
12
Harjoitukset:Minihalli
18:15-19:30
Jääharjoitus+oheinen
Jääharjoitus klo.18:15- 18:55 MinihalliOheinen klo.19:05- 19:30 Kilpah
Harjoitukset:Minihalli
18:15-19:35
Jääharjoitus+oheinen
Oheinen klo.18:15- 18:40 Kilpahallin käytäväJääharjoitus klo.18:55- 19
Harjoitukset:Minihalli
18:55-20:15
Jääharjoitus+oheinen
Oheinen klo.18:55- 19:20 Kilpahallin käytäväJääharjoitus klo.19:35- 20
13
Harjoitukset:Buugi1 (PH1)
15:40-17:10
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo. 15.40-17.10 Buugi1, Killeri
14
15
Harjoitukset:Vaajakosken tekojää
18:00-20:15
Pelailujää
Pelailujää klo. 18:00-20:15, Vaajakosken tekojää, Urheilutie 39, 40800 Vaajak
16
Harjoitukset:Buugi2
9:30-10:35
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo.9.30-10.35 Buugi2, Killeri
17
47
18
Harjoitukset:Minihalli
15:20-16:00
MV-harjoitus
Maalivahtiharjoituksiin saavat osallistua kaikki kyseisellä viikolla maalivah
19
Harjoitukset:Minihalli
18:15-19:30
Jääharjoitus+oheinen
Jääharjoitus klo.18:15-18:55 MinihalliOheinen klo. 19:05-19:30 Kilpaha
Harjoitukset:Minihalli
18:15-19:35
Jääharjoitus+oheinen
Oheinen klo.18:15-18:40 Kilpahallin käytäväJääharjoitus klo.18:55-19:3
Harjoitukset:Minihalli
18:55-20:15
Jääharjoitus+oheinen
Oheinen klo.18:55-19:20 Kilpahallin käytäväJääharjoitus klo.19:40-20:1
20
Harjoitukset:Buugi1 (PH1)
15:40-17:10
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo. 15:40- 17:10 Buugi1, Killeri
21
22
Tapahtuma:18:30 Lipunvienti JYP - Saipa liigapelin alussa
Lipunvienti JYP:n liigapelin alussa. Lipunviejä on: Onni Pesonen
Tapahtuma:18:30 Erätaukoesiintyminen JYP - SaiPa liigapelissä
Erätaukoesiintymisessä on mukana 10 pelaajaa, 1 maalivahti ja 1 valmentaja. L
Harjoitukset:Vaajakosken tekojää
18:00-19:00
Pelailujää
Pelailujää klo. 18:00-19:00 Vaajakosken tekojää, Urheilutie 39, 40800 Vaajako
23
Peli:Buugi 2
15:00-16:50
JYP JYP B-JyKi
JYP B: Raitonen Luca, Aaltonen Roope, Kylmälahti Patrick, Nieminen Eelis, Toi
Peli:Buugi 1
15:10-17:00
JYP JYP F (10-sarja)-JyKi Leijonat, JYP E, JYP A
JYP F (10-sarja): Kauno Aatu, Jermoranta Leon, Vertanen Eelis, Jetsu Peetu, V
Peli:Buugi 1
17:00-18:50
JYP JYP A-Diskos Devils, HeuPa, Diskos Stars
JYP A: Ollonen Ville, Mäkinen Elias, Auvila Antton, Nieminen Julius, Palviain
Peli:Buugi 1
17:10-19:00
JYP JYP D-JYP C, JYP E, Diskos Panthers
JYP D: Lehikoinen Aku, Friman Leevi, Puurula Kasper, Koskinen Aarni, Kuusisto
Peli:Buugi 1
17:10-19:00
JYP JYP C-JYP D, Diskos Panthers, JYP E
JYP C: Rasi Vili, Suovirta Viivi, Mäntynen Taavi, Juujärvi Aamos, Olli Rasmus
Peli:Buugi 1
17:10-19:00
JYP JYP E-Diskos Panthers, JYP D, JYP C
JYP E: Kurtti Marius, Wiklund Viska, Kupsala Hannes, Autio Oskari, Ranta Alek
24
48
25
Harjoitukset:Minihalli
16:00-16:40
MV-harjoitus
Maalivahtiharjoituksiin saavat osallistua kaikki kyseisellä viikolla maalivah
26
Harjoitukset:Minihalli
18:15-19:35
Jääharjoitus+oheinen
Oheinen klo.18:15-19:35 Kilpahallin käytävä Jääharjoitus klo.18:5
Harjoitukset:Minihalli
18:15-19:30
Jääharjoitus+oheinen
Jääharjoitus klo.18:15-18:55 MinihalliOheinen klo. 19:05-19:30 Kilpaha
Harjoitukset:Minihalli
18:55-20:15
Jääharjoitus+oheinen
Oheinen klo.18:55-19:20 Kilpahallin käytävä
27
Harjoitukset:Buugi1 (PH1)
15:40-17:20
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo. 15:40- 17:20 Buugi1, Killeri
28
29
Harjoitukset:Vaajakosken tekojää
18:00-20:15
Pelailujää
Pelailujää klo. 18:00-20:15 Vaajakosken tekojää, Urheilutie 39, 40800 Vaajako
30
Harjoitukset:Buugi2 (PH8)
9:25-10:30
Jääharjoitus
Jääharjoitus klo. 9:25-10:30 Buugi2, Killeri
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=JYPF211_4066
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita