F2 Otteluohjelma

Hippoliiga 2018-2019

F2/10 Otteluohjelma

Peliryhmät: Jyp A, Jyp B, Jyp C, Jyp D, Diskos A, Diskos B, Jyki Leijonat, Jyki Tiikerit, Urho A, Urho B, Pelikaanit, LKP, Keupa A, Keupa B


(HUOM!)** Kenttä on jaettu kahden F2 ja F1 peliryhmän kanssa, voitte sopia keskenään pelaatteko vain oman ikäryhmän kanssa vastakkain koko jääajan tai sopikaa F2 ja F1 peliryhmien kanssa myös vastakkain pelaamisesta kyseisellä jäävuorolla.

Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
13.10. Buugi 209.10-11.00
Ottelupari 1
Jyp A Diskos A 09.10-11.00 Pelikaanit Urho A
Ottelupari 2
Jyp A Pelikaanit Diskos A Urho A
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3 Jyp A Urho A Pelikaanit Diskos A
11.10-13.00 Ottelupari 1
Jyp B Diskos B 11.10-13.00 Keupa A Urho B
Ottelupari 2 Jyp B Keupa A Diskos B Urho B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3 Jyp B Urho B Diskos B Keupa A
13.10-15.00
Ottelupari 1 Jyp C Jyki Leijonat 13.10-15.00 Keupa B LKP
Ottelupari 2 Jyp C Keupa B Jyki Leijonat LKP
Ottelupari 3 Jyp C LKP Jyki Leijonat Keupa B
BUUGI 1!! 15.00-16.50

Jyp D Jyki Tiikerit 15.00-16.50
(HUOM!**)
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
27.10. Buugi 2
09.10-11.00 Ottelupari 1 Jyki Tiikerit Urho A 09.10-11.00 Jyp C Diskos B
Ottelupari 2 Jyki Tiikerit Jyp C Diskos B Urho A
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3 Jyki Tiikerit Diskos B Jyp C Urho A
11.10-13.00 Ottelupari 1 Pelikaanit Keupa A 11.10-13.00 Jyp D Keupa B
Ottelupari 2 Pelikaanit Jyp D Keupa B Keupa A
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3Pelikaanit Keupa BJyp DKeupa A
13.10-15.00Ottelupari 1Urho BJyp A13.10-15.00LKP Jyp B
Ottelupari 2 Urho B LKP Jyp B Jyp A
Ottelupari 3 Urho B Jyp B LKP Jyp A
BUUGI 1!! 15.00-16.50
Diskos A Jyki Leijonat 15.00-16.50
(HUOM!**)
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
10.11. Buugi 2
09.10-11.00 Ottelupari 1 Urho A Keupa B 09.10-11.00 LKP Jyki Tiikerit
Ottelupari 2 Urho A LKP Jyki Tiikerit Keupa B
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3 Urho A Jyki Tiikerit LKP Keupa B
11.10-13.00 Ottelupari 1 Diskos A Urho B 11.10-13.00 Jyp D Jyp B
Ottelupari 2 Diskos A Jyp D Jyp B Urho B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3 Diskos A Jyp B Jyp D Urho B
13.10-15.00 Ottelupari 1 Diskos B Pelikaanit 13.10-15.00 Jyp A Jyki Leijonat
Ottelupari 2 Diskos B Jyp A Jyki Leijonat Pelikaanit
Ottelupari 3 Diskos B Jyki Leijonat Jyp A Pelikaanit
BUUGI 1!! 15.00-16.50

Jyp C Keupa A 15.00-16.50
(HUOM!**)

Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
24.11. Buugi 2
15.00-16.50
Ottelupari 1
Diskos B Jyp A 15.00-16.50
Jyp D Jyki Tiikerit
Ottelupari 2
Diskos B Jyp D Jyki Tiikerit Jyp A
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Diskos B Jyki Tiikerit Jyp D Jyp A
17.00-18.50
Ottelupari 1
Pelikaanit LKP 17.00-18.50
Keupa A Jyp B
Ottelupari 2
Pelikaanit Keupa A Jyp B LKP
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Pelikaanit Jyp B Keupa A LKP
24.11. Buugi 1
15.10-17.00
Ottelupari 1
Urho B Keupa B 15.10-17.00
!HUOM

17.10-19.00
Ottelupari 1
Jyp C Diskos A 17.10-19.00
Jyki Leijonat Urho A
Ottelupari 2
Jyp C Jyki Leijonat Urho A Diskos A
Ottelupari 3
Jyp C Urho A Jyki Leijonat Diskos A
Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
1.12. Buugi 2
15.00-16.50
Ottelupari 1
Jyp C Pelikaanit 15.00-16.50
Diskos B Keupa B
Ottelupari 2
Jyp C Diskos B Keupa B Pelikaanit
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Jyp C Keupa B Diskos B Pelikaanit
17.00-18.50
Ottelupari 1
Jyp A Jyp B 17.00-18.50
Urho A Jyki Tiikerit
Ottelupari 2
Jyp A Urho A Jyki Tiikerit Jyp B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Jyp A Jyki Tiikerit Urho A Jyp B
1.12. Buugi 1
15.10-17.00
Ottelupari 1
Jyki Leijonat LKP 15.10-17.00
!HUOM

17.10-19.00
Ottelupari 1
Urho B Diskos A 17.10-19.00
Jyp D Keupa A
Ottelupari 2
Urho B Jyp D Keupa A Diskos A
Ottelupari 3
Urho B Keupa A Jyp D Diskos A
Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
8.12. Buugi 2
15.00-16.50
Ottelupari 1
Jyki Leijonat Jyki Tiikerit 15.00-16.50
Keupa A LKP
Ottelupari 2
Jyki Leijonat Keupa A LKP Jyki Tiikerit
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Jyki Leijonat LKP Keupa A Jyki Tiikerit
17.00-18.50
Ottelupari 1
Urho A Urho B 17.00-18.50
Pelikaanit Jyp D
Ottelupari 2
Urho A Pelikaanit Jyp D Urho B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Urho A Jyp D Pelikaanit Urho B
8.12. Buugi 1
15.10-17.00
Ottelupari 1
Jyp A Jyp C 15.10-17.00
!HUOM

17.10-19.00
Ottelupari 1
Diskos A Diskos B 17.10-19.00
Keupa B Jyp B
Ottelupari 2
Diskos A Keupa B Jyp B Diskos B
Ottelupari 3
Diskos A Jyp B Keupa B Diskos B

Hippoliiga sarjavastaava : Santeri Palsola, p. 044 3466620 Sposti: santtu.palsola@jypjuniorit.fi


   
Lisää uutisia
JYP Juniorit
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat